DOMŮ

>

PRODUKTY

>

KUCHYNĚ

KUCHYNĚ

Kuchyně dnes již nelze vnímat jako pouhopouhý kus nábytku. Zaujímá značný prostor, mnohdy zde trávíte nemalé množství času, třeba při ranní kávě, při přípravě rodinného obědu nebo romantické večeře a nejednou ji spatří vaši hosté. Je součástí vašeho domova a je nezbytné, abyste se i zde cítili příjemně.

Uvědomujeme si, že každý zákazník je jedinečný, má určité preference, svá kritéria a osobitý vkus. Proto nevyrábíme kuchyně sériově, avšak individuálně, vždy pro každého přímo na míru.

Vyrábíme tři řady kuchyní:

  • luxusní kuchyně
  • komfortní kuchyně
  • ekonomické kuchyně
Truhlářství Tumová, Tuma truhlářství kuchyně, kuchyňské linky včetně spotřebičů

VYROBENÉ PŘÍMO

NA MÍRU

nechte si včas navrhnout

kuchyňskou linku

tři řady kuchyní

luxusní

komfortní

ekonomické

LUXUSNÍ KUCHYNĚ

Základem této výrobní řady kuchyní je použití těch nejkvalitnějších a nejmodernějších současných komponent, jejichž propojením je dosaženo nejen dokonalé užitné hodnoty avšak i něco navíc a tím je smyslný požitek z luxusu, který vás bude obklopovat.

To jak se budete cítit v kuchyni, jaký z ní budete mít celkový dojem, je výsledkem kombinace použitých materiálů, komponentů a jejich vzájemným sladěním. Pod odkazem více jsou uvedeny základní komponenty a jejich možné varianty, které se používají při výrobě kuchyní této řady.

Truhlářství Tumová, Tuma truhlářství kuchyně, kuchyňské linky včetně spotřebičů

LUXUSNÍ

LINKA

nejvyšší řady vyzbrojená

High-End prvky

Komfortní kuchyně tvoří střední výrobkovou řadu. Působí elegantně, příjemně se užívají a nabízejí vysokou  míru  pohodlí. Díky tichým lehce ovladatelným zásuvkovým systémům a systému výklopů, je vše vždy po ruce, přesně tam, kde očekáváte.

Oproti luxusním kuchyním zde nejsou standardně používány horké novinky a high-endové prvky. I přesto budete z výsledku nadšeni. Kuchyň vás bude neustále ohromovat a bavit.

Truhlářství Tumová, Tuma truhlářství kuchyně, kuchyňské linky včetně spotřebičů

KOMFORTNÍ

LINKA

zlatá střední cesta

KOMFORTNÍ KUCHYNĚ

EKONOMICKÉ KUCHYNĚ

Tato základní řada kuchyní je určena pro zákazníky, u kterých design není na prvním místě, avšak nechtějí slevit z funkčnosti.

Oproti ostatním řadám je zde užší standardní nabídka dekorů, barev a vybavení, které se sice neřadí mezi horké trendové novinky, avšak výsledek stojí za to.

Truhlářství Tumová, Tuma truhlářství kuchyně, kuchyňské linky včetně spotřebičů

EKONOMICKÁ

LINKA

praktická, odolná,

snadno se čistí

 

KONTAKTUJTE NÁS

Prostřednictvím tohoto formuláře nás můžete kdykoliv kontaktovat se svojí poptávkou.

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

@ copyright by tumova.eu

Marie Tumova truhlarstvi, tuma truhlarstvi, zakazkova vyroba, drevena okna, drevene dvere, vrata, kuchyne, nabytek, schody

Galerie

Reference

Kontakt

Kuchyně

Okna

Dveře

Nábytek

Schody

Ostatní

Tel.: +420 602 765 157

E-mail: info@tumova.eu

Adresa: Budějovická 647, 675 31 Jemnice

produkty